0 228 314 42 82

Bozkim Yapı Kimyasalları Seramik ve yeniden doğuşun beşiği  Bilecik’in Bozüyük ilçesinde 2006 yılında 25 bin ton/yıl kapasiteyle üretime başlamıştır.

 

Vizyonumuz paylaşımcı bir dünyada müşteriye kaliteyi , yeniliği, ekonomiyi , estetiği  ve fonksiyonelliği  en iyi şekilde sunmak,  Misyonumuz ise bağlı olduğu sektöre de yenilik, bilgi ve hizmeti aşılayıp örnek marka olmaktır.

 

Boz Kim yapı kimyasalları sektörde ki en iyi beyinlerden oluşturulmuşbir takım olup, sektördeki tek gayeleri karlılık olan ve  kopyacılık dan kurtulamayan ve günlük yaşayan rakipleri gibi değil en iyi en yeni ve en güvenilir ürünleri müşterilerine kazandırmayı ilke edinmiştir.

 

Ürün gamında Seramik ve Doğal taş yapıştırıcıları, Derz dolguları,  Isı ve Su yalıtım malzemeleri, Tamir harçları ve Tesviye şapları,  Harç katkıları ve Yüzey hazırlayıcı astarlar, Beton kür malzemeleri ve Yüzey temizleyici ve koruyucu bakım malzemeleri  ve uygulamaya yönelik bir çok kolaylık getiren ürün barındıran  Boz-Kim Yapı Kimyasalları May Bonda markası altında bu ürünlerin bilgili ellerde üretildiğinin garantisini siz tüketicilerimize gururla sunar.

Saygılarımızla.

 

BOZKİM YAPI KİMYASALLARI

Etiketler

Tüm hakları saklıdır. © 2016
Eskişehir Web Tasarım